Wózek do przewożenia chorych firmy – Euro-Medical – Zapraszamy

0
279

Firma medyczna Euro-Medical powstała w 2009 r i od tej pory rozwija się i osiąga liczne sukcesy służąc nie tylko szpitalom, prywatnym klinikom, gabinetom oraz wszelkim jednostkom służby zdrowia jak również pacjentom czy osobom prywatnym. Co rok rozwijamy nasza ofertę handlową, szukamy dla klienta nowoczesnych rozwiązań, innowacyjnych i spełniających wszystkie nawet wygórowane wymagania. Współpracujemy z setkami firm, nie tylko polskimi ale również partnerami zagranicznymi, co czyni naszą ofertę handlową niezwykle bogatą w światowe nowinki z rynku medycznego. Setki technologów oraz inżynierów z całego świata silnie pracują na bogactwo i sukces w biznesie naszej oferty handlowej. Mamy bardzo zgrany i pragnący ciągłego rozwoju team handlowców oraz wsparcia sprzedaży hurtowej. Dzięki wielu szkoleniom posiadamy wiedzę, aby jak najlepiej służyć pomocą klientowi podczas procesu zakupowego. Potrafimy doradzić klientom indywidualnym sprzęt lub aparaturę zważając na indywidualne oczekiwania Klienta, warunki lokalowe, jak i nawiązując do państwa budżetu. Świetnie wiemy, że nie zawsze drogie rozwiązanie jest najlepsze, temu tez proponujemy rozwiązania dobrane pod państwa preferencje. Przez tych kilkanaście lat na rynku polskim wykonaliśmy miliony rozmów z interesantami, toteż nasz team może nosić miano ekspertów pod każdym kątem.
Oferujemy między innymi: wózki do przewożenia chorych
Posiadamy szeroką ofertę wózków do przewozu chorych na leżąco, wózków hydraulicznych regulowanych sprężyną gazową. Najlepiej sprzedającymi się wózkami do transportu chorych są wózki z funkcją regulacji pozycji Trendelenburga i Anty-trendelenburga. Pozycja ta znajduje szczególnie zastosowanie na szpitalnych oddziałach ratunkowych.
Potrafimy doradzić interesantom najlepsze rozwiązania ze wskazaniem optymalnego budżetu jakim Klient dysponuje. Nie zawsze najdroższe rozwiązania są najkorzystniejsze, dobrze więc mieć podczas zakupów doradcę, który będzie rozumiał wasze potrzeby, widział wszelkie wymagania i dopasuje rozwiązanie mając pod uwagą twój budżet. Przez wiele lat pracy wprowadziliśmy na krajowy rynek wiele wyrobów sprzętu medycznego, dziesiątki łóżek medycznych, szafek przyłóżkowych , wózków do przewozu chorych, szaf medycznych, foteli ginekologicznych hydraulicznych, wózków zabiegowych i innych sprzętów.
Jesteśmy bardzo dumni z wózków anestezjologicznych których blat górny wykonany jest ze stali nierdzewnej. Wózki te znajdują szczególne zastosowanie na oddziałach laryngologicznych oraz oddziałach SOR.
Ponadto niezliczone ilości aparatury medycznej, między innymi kardiomonitorów, aparatów do ekg, pulsoksymetrów, kardiotokografów oraz wiele, wiele innych. Dziękujemy klientom za zaufanie przez te wszystkie lata. Chcemy nadal strać się dla was, rozwijać ofertę cenową, szukać nowości, innowacyjnych rozwiązań. Zapraszamy na naszą stronę www.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.