Servicios de contabilidad de la empresa Znany Księgowy.

0
1156

Pierwsze lata firmy Znany Księgowy nie wskazywały na sukces. Brak nowych klientów wiec interes nie spinał się. Jednak internetowy marketing, zaangażowanie i codzienna praca sprawiły, że obecnie współpracujemy w kraju z wieloma biurami rachunkowymi świadczącymi usługi księgowe dla naszych przedsiębiorców. Łączymy klienta ostatecznego z biurem rachunkowym. Odwiedź naszą firmę i przedstaw nam swoje potrzeby. Zdobycie takich wiadomości oraz dokumentów pozwala nam na dostosowanie oferty handlowej do indywidualnych potrzeb klienta i określenie zakresu usług, który usprawni działanie firmy czy przedsiębiorstwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości zarówno małych jak również dużych firm. Zasięg naszych usług to cała Polska. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym przedsiębiorcą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni dostosujemy się do twoich potrzeb. Jako biuro rachunkowe służymy klientom naszym doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą. Zapewniamy możliwość bezpłatnych konsultacji. Tanie usługi księgowe w biurze rachunkowym Znany Księgowy.

Pakiet usług biura rachunkowego

Posiadamy duże doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, przez co jesteśmy w stanie pomóc każdemu przedsiębiorcy. Zakres naszej oferty handlowej to: podatkowa książka przychodów i rozchodów , księgi handlowe, kadry oraz płace, opracowanie oraz składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie rozliczeń ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. To tylko podstawy prowadzenia naszej działalności w księgowości.

Z naszym portalem zawsze można się darmowo skonsultować oraz liczyć na wsparcie, kiedy go najbardziej potrzeba. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem finansowym Znany Księgowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i oferujemy fachowe usługi księgowe. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje cenowe. Wycena usług księgowych odbywa się indywidualnie w oparciu o następujące informacje: forma prawna podmiotu; specyfikacja działalności firmy; rodzaj ewidencji księgowej; średnia liczba dokumentów do zaksięgowania w miesiącu; liczba pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i zlecenie. Czekamy na ciebie oraz na twoją decyzję. Nie czekaj. Wsiądź do samochodu lub zadzwoń teraz do nas. Umówimy się na spotkanie w celu zawarcia umowy o współpracy. Wiemy, że niesie to obopólne korzyści dla dwóch stron.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.