Regulamin Forum |      Polityka Prywatności                 Materiały sponsorowane | Drogi użytkowniku, umieszczane na forum posty są postami o charakterze sponsorowanym.Posty są pisane w formie pytań z prośbą o wskazówkę. Pod treścią może być umieszczany link (adres URL).
choroba wieńcowa - Printable Version

+- Regulamin Forum | Polityka Prywatności  Materiały sponsorowane | Drogi użytkowniku, umieszczane na forum posty są postami o charakterze sponsorowanym.Posty są pisane w formie pytań z prośbą o wskazówkę. Pod treścią może być umieszczany link (adres URL). (https://otolista.pl/forum)
+-- Forum: My Category (https://otolista.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: My Forum (https://otolista.pl/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: choroba wieńcowa (/showthread.php?tid=192)



choroba wieńcowa - Zuzia25 - 11-14-2023

Cześć, wiecie kto może powiedzieć mi czy choruje na chorobe wieńcową? Nie za bardzo znam się na tym i niestety nie wiem kto porządnie wykonuje badanie. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?
________
klinika37.pl/choroba-wiencowa-czy-pozwala-normalnie-funkcjonowac/