Strona głównaUncategorizedUsługi rachunkowe firmy Znany Księgowy.

Usługi rachunkowe firmy Znany Księgowy.

Pierwsze lata firmy Znany Księgowy nie wskazywały na sukces. Brak nowych klientów wiec interes nie spinał się. Jednak internetowy marketing, zaangażowanie i codzienna praca sprawiły, że obecnie współpracujemy w kraju z wieloma biurami rachunkowymi świadczącymi usługi księgowe dla naszych przedsiębiorców. Łączymy klienta ostatecznego z biurem rachunkowym. Odwiedź naszą firmę i przedstaw nam swoje potrzeby. Zdobycie takich wiadomości oraz dokumentów pozwala nam na dostosowanie oferty handlowej do indywidualnych potrzeb klienta i określenie zakresu usług, który usprawni działanie firmy czy przedsiębiorstwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości zarówno małych jak również dużych firm. Zasięg naszych usług to cała Polska. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym przedsiębiorcą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni dostosujemy się do twoich potrzeb. Jako biuro rachunkowe służymy klientom naszym doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą. Zapewniamy możliwość bezpłatnych konsultacji. Tanie usługi księgowe w biurze rachunkowym Znany Księgowy.

Pakiet usług biura rachunkowego

Posiadamy duże doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, przez co jesteśmy w stanie pomóc każdemu przedsiębiorcy. Zakres naszej oferty handlowej to: podatkowa książka przychodów i rozchodów , księgi handlowe, kadry oraz płace, opracowanie oraz składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie rozliczeń ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. To tylko podstawy prowadzenia naszej działalności w księgowości.

Z naszym portalem zawsze można się darmowo skonsultować oraz liczyć na wsparcie, kiedy go najbardziej potrzeba. Zapraszamy do współpracy z naszym biurem finansowym Znany Księgowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i oferujemy fachowe usługi księgowe. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje cenowe. Wycena usług księgowych odbywa się indywidualnie w oparciu o następujące informacje: forma prawna podmiotu; specyfikacja działalności firmy; rodzaj ewidencji księgowej; średnia liczba dokumentów do zaksięgowania w miesiącu; liczba pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i zlecenie. Czekamy na ciebie oraz na twoją decyzję. Nie czekaj. Wsiądź do samochodu lub zadzwoń teraz do nas. Umówimy się na spotkanie w celu zawarcia umowy o współpracy. Wiemy, że niesie to obopólne korzyści dla dwóch stron.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne