Strona głównaBiznesJaką torbę wybrać do zapakowania firmowego prezentu?

Jaką torbę wybrać do zapakowania firmowego prezentu?

Prezenty firmowe z reguły są rozdawane ważnym kontrahentom, pracownikom oraz partnerom biznesowym. Niezależnie do kogo ma trafić podarunek, z reguły pojawia się to samo pytanie – jak w niebanalny sposób zapakować prezent, tak aby wyróżnić logo firmy? Jeśli również zastanawiasz się nad tym zagadnieniem to pewnością ten artykuł będzie niezłą dawką inspiracji.

Ekologiczne torby papierowe

W dzisiejszych czasach wiele firm, stara się podkreślać swój proekologiczny wizerunek – w ten trend idealnie wpisują się torby papierowe. Stanowią one alternatywę dla tradycyjnych toreb foliowych, jednocześnie świetnie sprawdzają się jako opakowania reklamowe. Można na nich bez problemu umieścić logo, hasło reklamowe lub jakąkolwiek inną grafikę.

Eleganckie opakowania GiftBox

Opakowania GiftBox to ekskluzywne torby, które łączą w sobie wygodę pudełka z elegancją torby laminowanej.  Jest to rodzaj opakowania, który można dopasować do oczekiwań klienta pod względem nadruku reklamowego (np. w postaci logotypu), uszlachetnienia (np. laminacja lub lakierowanie) oraz pod względem kolorystyki.

Torby papierowe są modne i świetnie wpisują się w wizerunek firmy odpowiedzialnej ekologicznie. Natomiast opakowania lakierowane lub laminowane typu giftbox dają więcej możliwości w zakresie personalizacji. Tutaj nie jesteśmy ograniczeni kolorystyką.

Torby bawełniane

Torby bawełniane to kolejny pomysł na zapakowanie firmowego prezentu. Torba tego typu podobnie jak torba papierowa wpisuje się w ekologiczne trendy. Z reguły jest wykonana z naturalnego materiału, który w przeciwieństwie do plastikowych reklamówek nie jest szkodliwy dla środowiska. Oczywiście jest to rodzaj materiału, na którym bez problemu można umieścić firmowe logo, hasło reklamowe lub jakąkolwiek inną grafikę.

Zaletą torby bawełnianej jest jej trwałość. W przeciwieństwie do toreb papierowych lub nawet kartonowych opakowanie tego typu śmiało może być używane wielokrotnie.

Podsumowanie

Podsumowując, jeśli szukasz torby z personalizowanym nadrukiem, która nadaje się do zapakowania firmowego prezentu to masz do wyboru co najmniej kilka różnych możliwości. Rozpoczynając od standardowych toreb kartonowych, które można uszlachetnić np. poprzez laminowanie lub lakierowanie. Poprzez modne i funkcjonalne torby ekologiczne, aż po torby bawełniane wielokrotnego użytku. Niezależnie od wybranego rodzaju torby trzeba pamiętać, że bardzo ważny jest projekt graficzny, który się na niej znajdzie. Torba powinna być zgodna z identyfikacją wizualna firmy i spełniać założone cele wizerunkowe.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne